info
عکس ایستگاه اتوبوس بیت العباس
category

ایستگاه اتوبوس بیت العباس یزد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیت العباس

ایستگاه اتوبوس بیت العباس (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار شهید عاصی زاده واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز، آب انبار رستم گیو و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین پارکینگ خوان دوحد، رستوران خان دوحد، حمام ستاره، هتل سنتی خوان دوحد یزد و عطاری برگ سبز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیت العباس یزد

ایستگاه اتوبوس بیت العباس یزد در شهر یزد، محله محله گازرگاه و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید عاصی زاده، بین عاصی زاده 8 و صاحب الزمان قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیت العباس یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی پردیس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بیت العباس یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیت العباس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتش نشانی
  آیت الله کاشانی، آتشکده
 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  خیابان چمران، بین میدان خاتمی و سلسبیل
 • ایستگاه اتوبوس ساختمان پزشکان مهدی
  امام مهدی، بین پارساییان و آیین
 • ایستگاه اتوبوس میدان آیت الله خاتمی
  بلوار دهه فجر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیت العباس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیت العباس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیت العباس ندارد.
  neshan logo