عکس ورودی باغ وحش ارم
category

ورودی باغ وحش ارم (محله ارم، تهران)

درب ورودی
5.0
2 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی

موقعیت ورودی باغ وحش ارم در محله ارم تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ورودی باغ وحش ارم (درب ورودی) در محله ارم تهران و بزرگراه شهید حجازی واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد. این مکان یکی از دو درب ورودی در محله ارم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک ارم (ورودی اصلی)، دریاچه ارم سبز و مجموعه پرشین و همچنین باغ وحش ارم سبز، مجتمع خدمات خودرویی و کارواش ارم، پارکینگ باغ وحش ارم سبز، آهوی ایرانی - Persian Gazelle و فروشگاه یدک آوران غرب قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه شهید حجازی


سایر درب‌های ورودی که در محدوده ورودی باغ وحش ارم واقع شده‌اند:

 • ورودی پارکینگ لونای 2 شمال پارک ارم
  (4.5)
  بزرگراه باکری
 • ورودی شهربازی ارم
  (5.0)
  باکری
 • ورودی ۲ بلوک ۴
  بزرگراه شهید حجازی، صارمی، گلزار
 • ورودی ۳ بلوک ۴
  بزرگراه شهید حجازی، صارمی، گلزار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عزت چمنی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ورودی باغ وحش ارم تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  ورودی باغ وحش تهران

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ورودی باغ وحش ارم تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ورودی باغ وحش ارم تهران ندارد.