info
عکس داروخانه مراحل
category

داروخانه مراحل محله جهاد، تهران

درباره‌ی داروخانه مراحل

داروخانه مراحل (داروخانه) در محله جهاد تهران و میدان سلماس واقع شده است. این مکان یکی از چهارده داروخانه در محله جهاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پرنیان و همچنین آزمایشگاه تشخیص پزشکی نامدار، پیتزا میخوش، قنادی شهرزاد، آموزشگاه آرایشگری لیلیوم سرخ و عینک سازی مجیک قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه مراحل تهران

داروخانه مراحل تهران در محله جهاد شهر تهران در قرار دارد. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، بزرگراه شهید گمنام، 6/1، میدان سلماس بروید.

داروخانه مراحل تهران یکی از داروخانه‌های خوب محله جهاد در شهر تهران است. کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی هستند که در محدوده این داروخانه قرار دارند. داروخانه‌های دیگر در این محدوده داروخانه دکتر اشراقی، داروخانه دکتر سوسن فخری و داروخانه دکتر میرزا محمدی هستند. این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه مراحل تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس اول مطهری در نزدیکی داروخانه مراحل تهران قرار دارد. ایستگاه مترو میدان جهاد نیز در محدوده این داروخانه است.

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه مراحل تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. به یاد داشته باشید اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه مراحل واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر اشراقی
  دکتر فاطمی، بین پروین اعتصامی و رهی معیری
 • داروخانه دکتر سوسن فخری
  دکتر فاطمی، ششم - شیخلر، زرتشت غربی، بین کبکانیان و نوری
 • داروخانه دکتر میرزا محمدی
  ولیعصر
 • داروخانه دکتر محسنی
  ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط وحید کریمی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه مراحل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه مراحل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه مراحل ندارد.
  neshan logo