info
عکس موبایل فروشی
category

موبایل فروشی محله حشمتیه، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل فروشی

موبایل فروشی (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله حشمتیه تهران و خیابان سبلان شمالی واقع شده است. این مکان یکی از پنج فروشگاه و خدمات موبایل در محله حشمتیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سالن زیبایی فرشته، پلیس ۱۰+، عکاسی شباهنگ، کالا 724 و بستنی شاد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه موبایل فروشی تهران

فروشگاه موبایل فروشی تهران در شهر تهران، محله حشمتیه، واقع شده است. فروشگاه موبایل فروشی تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله حشمتیه به شمار آورد. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به تعمیرات موبایل، لوازم جانبی و تعمیرات موبایل امپراطور و موبایل امیرعلی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه موبایل فروشی تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل فروشی تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه پرتو اسلام قرار دارد. ایستگاه مترو سبلان هم در نزدیکی فروشگاه موبایل فروشی تهران قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل فروشی تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه موبایل فروشی تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل فروشی واقع شده‌اند:

 • تعمیرات موبایل
  خضری، رفیعا، بین دوم و مهدوی
 • لوازم جانبی و تعمیرات موبایل امپراطور
  مدنی، بین ولیعصر و بلوچ
 • موبایل امیرعلی
  حسن بنا جنوبی، بین سی سی و خضری
 • موبایل 110
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، شهید محمد اسماعیل، اجاره دار
 • فروشگاه موبایل پایتخت
  مدنی، ابراهیمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رضا (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل فروشی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل فروشی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل فروشی ندارد.
  neshan logo