info
عکس موبایل ایرانیان
category

موبایل ایرانیان محله وحیدیه، تهران

فروشگاه و خدمات موبایل

درباره‌ی موبایل ایرانیان

موبایل ایرانیان (فروشگاه و خدمات موبایل) در محله وحیدیه تهران و خیابان مدنی واقع شده است. این مکان یکی از شش فروشگاه و خدمات موبایل در محله وحیدیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز خرید و شهربازی نارسیس و مجتمع تجاری تفریحی امیر و همچنین آرت گریل، اداره کل امور مالیاتی شرق تهران، سیسمونی آرین، آموزشگاه‌ رانندگی زهره و دفتر پست سبلان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو سبلان، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل ایرانیان تهران

برای رفتن به فروشگاه موبایل ایرانیان تهران باید به شهر تهران، محله وحیدیه و بروید. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 09128309230 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه موبایل ایرانیان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله وحیدیه به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند موبایل اسدی، تهران موبایل و موبوتولز در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه موبایل ایرانیان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل ایرانیان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه دیهیم قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سبلان که نزدیک به فروشگاه موبایل ایرانیان تهران است، پیاده شوید. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه موبایل ایرانیان تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را می‌توانید در ادامه ببینید. اگر از فروشگاه موبایل ایرانیان تهران تصویری دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل ایرانیان واقع شده‌اند:

 • موبایل اسدی
  گلشن دوست، نوروزی فرد، مرادی، بین شاهرخی و اسدی
 • تهران موبایل
  دماوند، محمودی، بین مشرفی و حجار
 • موبوتولز
  مدنی، آهن دوست، لطفی افشار، شمسایی
 • موبایل مجید
  سبلان جنوبی، کیایی، بین قلیپور و شهسوارانی
 • موبایل فروشی
  سبلان شمالی، بین یوسفی و موسوی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد صادق (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل ایرانیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل ایرانیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل ایرانیان ندارد.
  location خیابان مدنی، پاساژ امیر
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری موبایل ایرانیان

  شنبه 08:30 تا 17:00
  یک‌شنبه 08:30 تا 17:00
  دوشنبه 08:30 تا 17:00
  سه‌شنبه 08:30 تا 17:00
  چهارشنبه 08:30 تا 17:00
  پنج‌شنبه 08:30 تا 17:00
  جمعه 08:30 تا 17:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo