info
عکس ایستگاه اتوبوس علم الهدی
category

ایستگاه اتوبوس علم الهدی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علم الهدی

ایستگاه اتوبوس علم الهدی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان یاس (۷) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید نقش جهان و همچنین آموزشگاه خیاطی مهدیس، داروخانه شبانه روزی آدینه، درمانگاه دندانپزشکی صدرا، آموزشگاه رانندگی نقش جهان و فروشگاه ساختمانی خانه مدرن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید علیخانی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علم الهدی اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس علم الهدی اصفهان، شهر اصفهان، محله مهدی آباد است. آدرس این ایستگاه اتوبوس رباط سوم (شهید علم الهدی)، یاس (7) است. ایستگاه اتوبوس علم الهدی اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید علیخانی قرار گرفته است. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس فرهنگ قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس علم الهدی اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده علم الهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس هفده شهریور
  بهارستان غربی، بین 17 شهریور و ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه
  نگارستان، بین مهرگان و بهار
 • ایستگاه اتوبوس میدان مادر
  نگارستان، بین شهید ضیائی و بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علم الهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علم الهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علم الهدی ندارد.
  neshan logo