info
عکس ایستگاه مترو شهید علیخانی
category

ایستگاه مترو شهید علیخانی اصفهان

ایستگاه مترو
5.0
6 رای

درباره‌ی ایستگاه مترو شهید علیخانی

ایستگاه مترو شهید علیخانی (ایستگاه مترو) در اصفهان و خیابان بهارستان غربی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی نقل و نبات و مرکز خرید نقش جهان و همچنین پیتزا آس، مرکز چشم پزشکی و بینایی سنجی خانه عینک ، پوشاک بچه گانه چشم آبی، ایستگاه مترو شهید علیخانی و مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ۱۱۵ استان اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های مترو خوب این منطقه می‌باشد.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 13 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه مترو شهید علیخانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 13 فروردین ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه مترو شهید علیخانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه مترو شهید علیخانی ندارد.
neshan logo