info
عکس ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله
category

ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله محله اسکان، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله

ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله (ایستگاه اتوبوس) در محله اسکان یزد و خیابان آزادگان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و دو ایستگاه اتوبوس در محله اسکان یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی کودک آبنبات چوبی و مجتمع تجاری اداری تفریحی خلیج فارس و همچنین دفتر پیشخوان خدمات دولت، املاک صنعتی یزدکارخانه، نمایندگی مدیران خودرو ، دبستان رهبر و ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله یزد

در شهر یزد، محله اسکان ، ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادگان، نرسیده به میدان صنعت بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله یزد عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس کرایه خیلج فارس واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده محمد رسول الله واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس عدالت
  رسالت، بین رسالت 27 و 29
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرکبیر
  بلوار آزادشهر، بین میدان امیرکبیر و 35
 • ایستگاه اتوبوس سه راه آزادشهر
  آزادگان، بین 15 آزادگان و 17 آزادگان
 • ایستگاه اتوبوس خیابان بتول
  شهید دهقان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس محمد رسول الله ندارد.
  neshan logo