info
عکس ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون
category

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون محله کوچه بیوک، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون

ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون (ایستگاه اتوبوس) در محله کوچه بیوک یزد و بلوار شهید مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوچه بیوک یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین کامپیوتر کاسپین یزد، بستنی و فالوده شیرحسین، نمایندگی 4002 ایران خودرو، درمانگاه فرهنگیان و داروخانه شبانه‌روزی دکتر سخنور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد

در شهر یزد، محله کوچه بیوک ، ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید مطهری، بین حسینی و خیرخواه است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی سینا سیر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پمپ بنزین روحانیون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محله چهارمنار
  انقلاب، بین بن بست انقلاب و باغ صندلی
 • ایستگاه اتوبوس سینما فرهنگ
  انقلاب، بین یاسمن و خردمند
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین روحانیون ندارد.
  neshan logo