info
عکس ایستگاه اتوبوس آزادگان
category

ایستگاه اتوبوس آزادگان محله شهرک شهید بروجردی، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آزادگان

ایستگاه اتوبوس آزادگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بروجردی تهران و بزرگراه بعثت واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بروجردی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری زیتون و همچنین مدرسه صنیعی فر، درمانگاه شبانه روزی شهید بروجردی، مسجد ولیعصر، کتابخانه شهرک بروجردی و سوپر مارکت آذربایجان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران

ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک شهید بروجردی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه بعثت است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس شقایق واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آزادگان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آزادگان واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 24 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آزادگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 24 تیر ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آزادگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آزادگان ندارد.
neshan logo