info
عکس پوشاک مردانه مستر سیبیل
category

پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز

فروشگاه لباس

درباره‌ی پوشاک مردانه مستر سیبیل

پوشاک مردانه مستر سیبیل (فروشگاه لباس) در شاندیز و ولیعصر، ولیعصر 10، بلوار دانشسرا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهر رویایی پدیده و مرکز خرید پدیده و همچنین پاتیناژ پدیده شاندیز (اسکیت روی یخ)، فروشگاه فامیلی، کافی شاپ کافه چی، آدیداس و پوشاک نامبروان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز

برای رفتن به فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز باید به شهر شاندیز، و بروید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (09155734203) تماس بگیرید. فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار شهر شاندیز است. پوشاک فریمد، گالری سیزا و پوشاک ایده آل فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز را انتخاب کنید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس زارعیان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه پوشاک مردانه مستر سیبیل شاندیز را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.





سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده پوشاک مردانه مستر سیبیل واقع شده‌اند:

 • پوشاک فریمد
  ولیعصر، ولیعصر 8، سجاد، بین ولیعصر 6 و سجاد 9
 • گالری سیزا
 • پوشاک ایده آل
 • فروشگاه مدکده
  ولیعصر، ولیعصر 10، بلوار دانشسرا
 • پوشاک پونی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آتاناز (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پوشاک مردانه مستر سیبیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پوشاک مردانه مستر سیبیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پوشاک مردانه مستر سیبیل ندارد.
  location استان خراسان رضوی، شاندیز، ولیعصر، ولیعصر 10، بلوار دانشسرا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری پوشاک مردانه مستر سیبیل

  شنبه 10:30 تا 23:00
  یک‌شنبه 10:30 تا 23:00
  دوشنبه 10:30 تا 23:00
  سه‌شنبه 10:30 تا 23:00
  چهارشنبه 10:30 تا 23:00
  پنج‌شنبه 10:30 تا 23:00
  جمعه 10:30 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo