info
عکس کافی شاپ ونکوور
category

کافی شاپ ونکوور (محله صادقیه، تهران)

درباره‌ی کافی شاپ ونکوور

موقعیت کافی شاپ ونکوور در محله صادقیه تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

کافی شاپ ونکوور (کافی‌شاپ) در محله صادقیه تهران و خیابان ستارخان واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهل و سه کافی‌شاپ در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین فست فود زیتون، بستنی خوشمرام، کفش نادر، پاساژ مرجان و مجتمع ورزشی پرنیان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ ونکوور

برای رفتن به کافی شاپ ونکوور باید به شهر تهران محله صادقیه خیابان ستارخان بروید. این کافی شاپ در آدرس دقیق استان تهران، تهران، ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی قرار دارد.

کافی شاپ ونکوور را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله صادقیه دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ ونکوور برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس صادقیه جنت آباد در نزدیکی کافی شاپ ونکوور قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو طرشت پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ ونکوور را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده است.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ ونکوور به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.
سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافی شاپ ونکوور واقع شده‌اند:

 • کافی شاپ جو
  بزرگراه جناح، مصطفوی دهزوئی
 • کافی شاپ کافیتایم
  بزرگراه جناح، مصطفوی دهزوئی
 • کافه روکو
  ستارخان، صحرایی، گلاب
 • غرفه چای و دمنوش نیوشا
  ستارخان، صحرایی، بین مهرگان و میدان صحرایی
 • کافه La Pavillon '
  ستارخان، خسرو شمالی، سازمان آب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کریمی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافی شاپ ونکوور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  قهوه خانه نوشیدنی کافه کافی شاپ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافی شاپ ونکوور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافی شاپ ونکوور ندارد.
  neshan logo