info
عکس پایانه تاکسیرانی
category

پایانه تاکسیرانی محله جوانمرد قصاب، ری

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار

درباره‌ی پایانه تاکسیرانی

پایانه تاکسیرانی (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله جوانمرد قصاب ری و بلوار دستواره واقع شده است. این پایانه یکی از سه پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله جوانمرد قصاب ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی چهارشنبه بازار و همچنین ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، پارک شاه عبدالعظیم (ره)، شهرنت بانک شهر مترو جوانمرد، پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب و سرویس بهداشتی ایستگاه جوانمرد قصاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این پایانه به ایستگاه مترو جوانمرد قصاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.نظرات کاربران در مورد پایانه تاکسیرانی

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  صاد
  چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402

  خوبه


سایر پایانه‌های که در محدوده پایانه تاکسیرانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه شماره 8
  (5.0)
  بلوار دستواره
 • پایانه اتوبوسرانی مترو جوانمرد قصاب
  (3.0)
  بلوار شهید رجایی، کریمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 07 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پایانه تاکسیرانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 07 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پایانه تاکسیرانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پایانه تاکسیرانی ندارد.
  neshan logo