info
عکس ایستگاه اتوبوس آقاجاری2
category

ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 محله کوی آغاجاری، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آقاجاری2

ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی آغاجاری اهواز و خیابان گلبهار واقع شده است. این ایستگاه یکی از دوازده ایستگاه اتوبوس در محله کوی آغاجاری اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید امید و همچنین پارک شماره 1 شهرک آغاجری، داروخانه دکتر زارعی، خدمات فنی قاسمی، مطب دکتر مرضیه ناصرپور و آزمایشگاه کاشف قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 اهواز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اهواز، ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 اهواز است که در محله کوی آغاجاری قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار نفت، گلبهار، بین مینا7 و محبوبه قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 اهواز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس بعثت واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 اهواز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آقاجاری2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع قائم
  بزرگراه مدرس، کمربندی جانبازان
 • ایستگاه اتوبوس تپه
  بلوار مدرس، میدان چهار اسب
 • ایستگاه اتوبوس ترمینال شرق
  بزرگراه مدرس، بلوار فنی و حرفه ای
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آقاجاری2 ندارد.
  neshan logo