info
عکس سوپر ثامن بجستان
category

سوپر ثامن بجستان محله کوثر، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر ثامن بجستان

سوپر ثامن بجستان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوثر مشهد و خیابان کوثر جنوبی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوثر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرغ بریان احسان، نمایندگی رسمی دیپوینت، کافه بی‌سان، گل فروشی گل پسر و کلینیک دامپزشکی آرامیس قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر ثامن بجستان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت امام رضا
  بلوار شهید فکوری، 19 بهمن، بین 19 بهمن 3 و 19 بهمن 1
 • مارکت تمشک 2
  بلوار شهید صارمی، صارمی 30، بین تابان 3 و 5
 • سوپر مارکت جردن
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 16
 • نوین مارکت
  بلوار شهید صارمی، صارمی 30، سامانیه 21 - تابان 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Computer_9۸۷۶ (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر ثامن بجستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر ثامن بجستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر ثامن بجستان ندارد.
  neshan logo