info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس دارو
category

ایستگاه اتوبوس پارس دارو محله تهران پارس، تهران

ایستگاه اتوبوس
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس دارو

ایستگاه اتوبوس پارس دارو (ایستگاه اتوبوس) در محله تهران پارس تهران و بلوار برادران قانع واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی سرزمین رویایی آناهید و برج آناهید و همچنین اداره تأمین اجتماعی شعبه 16، شرکت دارو سازی پارس دارو، آرایشگاه زنانه نقره نگار، کافه و گلکده ایوار و بوستان آب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران است که در محله تهران پارس قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خوشوقت، بلوار برادران قانع، بین 150 و بابا یوسفی است. ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو تهرانپارس است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی مهران واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارس دارو تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس دارو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رشید
  بزرگراه باقری، امیری طائمه (142)
 • ایستگاه اتوبوس زرین
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه تهرانپارس شهرک پارس
  دماوند، رشید 115
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس دارو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس دارو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس دارو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار خوشوقت، بلوار برادران قانع، بین 150 و بابا یوسفی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo