info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت محله خاوران، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله خاوران تهران و خیابان سعیدی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنج فروشگاه زنجیره‌ای در محله خاوران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خراسان و همچنین پیتزا سیب، خیریه خانم زهرا پخش جهیزیه، حسینیه پیروان مهدی عج، مسجد سلمان و داروخانه دکتر سلمان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران

فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران در شهر تهران، محله خاوران و قرار دارد. فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله خاوران است. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند حیات مارکت، فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش و فروشگاه زنجیره ای جانبو در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس رغبتی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهدای هفده شهریور که نزدیک به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Amir
  چهارشنبه 09 فروردین ماه 1402

  تخفیف هاش بعضی روزا خوبه

 • avatar
  b_m66
  جمعه 17 اردیبهشت ماه 1400

  فروشگاه تخفیف های خوبی روی اجناس داره روغن هم داره اما بیشتر به اشناها میدن

 • avatar
  توران
  شنبه 22 خرداد ماه 1400

  سوپرمارکت خوبیه و اجناس مناسبی دارد


سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت واقع شده‌اند:

 • حیات مارکت
  شوش، 17 شهریور، بین برهان و امینی نجفی
 • فروشگاه زنجیره ایی افق کوروش
  قیام، سعیدی، بین کمال پور و فتحعلی زاده
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  قیام، سعیدی، بین سجادیان و 17 شهریور
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  (5.0)
  خاوران، یزدانی زاده، شریعتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسن حسین پور (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت ندارد.
  neshan logo