عکس اکادمی زبان دانشگاه یزد
مشاهده در نقشه نشان
category

اکادمی زبان دانشگاه یزد (محله پل نواب، یزد)

موسسه آموزش زبان خارجی
5.0
4 رای
استان یزد یزد استان یزد، یزد، طالقانی، بین میدان آزادی و شهید حاجی مهدی30

موقعیت اکادمی زبان دانشگاه یزد در محله پل نواب را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اکادمی زبان دانشگاه یزد (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله پل نواب یزد و خیابان طالقانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ستاره، بیمارستان شهید رهنمون و مجتمع تجاری ستاره یزد و همچنین بوستان باغ ملی، شهرکتاب یزد، مجتمع کامپیوتر ستاک، کالای پزشکی امیرکبیر و ترمه خجسته قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسات آموزش زبان خارجی خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، طالقانی، بین میدان آزادی و شهید حاجی مهدی30

تلفن تماس: 03537262020

وب‌سایت رسمی: yazduniaca.ir


سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده اکادمی زبان دانشگاه یزد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mehraban (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اکادمی زبان دانشگاه یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

موسسه آموزشگاه آموزشی زبان خارجی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد اکادمی زبان دانشگاه یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اکادمی زبان دانشگاه یزد ندارد.
neshan logo