info
عکس سوپر امانیه دریانی
category

سوپر امانیه دریانی محله جردن - پارک ملت، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر امانیه دریانی

سوپر امانیه دریانی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان مشیری واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید مدرن الهیه و همچنین رستوران خاقان، نگارخانه ماه، شرکت تبلیغاتی سی سرو، خوابگاه دخترانه گلستان و شرکت مهندسین مشاور آرک مِد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر امانیه دریانی واقع شده‌اند:

 • هایمارت - فروشگاه مارال مارکت
  بزرگراه صدر، الهیه، شریفی منش، فیاضی، بین مهدیه و امین
 • سوپر مارکت نیایش
  ولیعصر، ناهید غربی
 • فروشگاه پرومارت
  بزرگراه مدرس، پل پارک وی، اخگری، فیاضی، بین امین و مهدیه
 • سوپر مارکت خوش اخلاق ترک
  نلسون ماندلا، گلنار، ماهرو، بین پناهی و الهیه پنجم
 • فروشگاه ارگانیک
  نلسون ماندلا (جردن)، ناهید شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمود علی یاری (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر امانیه دریانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر امانیه دریانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر امانیه دریانی ندارد.
  neshan logo