info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد
category

ایستگاه اتوبوس مسجد محله خانی آباد شمالی، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد

ایستگاه اتوبوس مسجد (ایستگاه اتوبوس) در محله خانی آباد شمالی تهران و خیابان میعاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خانی آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید المهدی و همچنین مسجد حضرت رسول اکرم (ص)، نانوایی بربری میعاد، خشکبار شارلوت، آموزشگاه موسیقی و عکاسی نيكزاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس مسجد تهران است که در محله خانی آباد شمالی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهید کوهی، میعاد، بین دادگر و محمدی قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

حامل تاکسی هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه
  بزرگراه شهید تندگویان، کوی ولیعصر، حمزه
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  بزرگراه شهید تندگویان
 • ایستگاه اتوبوس حمام
  بزرگراه شهید تندگویان، لطیفی، بین صمدی و محرمی
 • ایستگاه اتوبوس پارک بهمن صمدی
  بلوار شقایق، صمدی، نظری
 • ایستگاه اتوبوس بهمنیار
  بزرگراه شهید تندگویان، میدان بهمنیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد ندارد.
  neshan logo