info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23
category

ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 محله معالی آباد، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23

ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 (ایستگاه اتوبوس) در محله معالی آباد شیراز و خیابان میرزای شیرازی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله معالی آباد شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ گل نرگس، رستوران باغ نرگس، بیمه کارآفرین مدیریت استان فارس، تالار عرفان و ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 شیراز

ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله معالی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در میرزای شیرازی شرقی قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 شیراز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی مهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 شیراز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزا کوچک خان 23 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه طاها
  میرزای شیرازی شرقی، بین 42 میرزای شیرازی و پل معالی آباد
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر
  بلوار شاهد، میرزای شیرازی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امام حسن
  میرزای شیرازی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 ندارد.
  neshan logo