info
عکس ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر
category

ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر محله دوستان، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر

ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله دوستان شیراز و بلوار شاهد، میرزای شیرازی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله دوستان شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان قلب کوثر و همچنین رستوران رزگلد، کتابفروشی کوثر، پارکینگ بیمارستان کوثر، بانک ملت و مدرسه نخبگان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر شیراز

ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر شیراز را می‌توانید در شهر شیراز، محله دوستان پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شاهد، میرزای شیرازی شرقی است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر شیراز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف شیراز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بیمارستان کوثر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر ندارد.
neshan logo