info
عکس ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23
category

ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 محله میرزای شیرازی، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23

ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 (ایستگاه اتوبوس) در محله میرزای شیرازی شیراز و خیابان میرزای شیرازی شرقی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله میرزای شیرازی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باغ گل نرگس، رستوران باغ نرگس، تالار عرفان و ایستگاه اتوبوس میرزا کوچک خان 23 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23

آدرس ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23، شهر شیراز، محله میرزای شیرازی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به میرزای شیرازی شرقی بروید. ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف شیراز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی تلفنی مهر را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرزای شیرازی23 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه طاها
  میرزای شیرازی شرقی، بین 42 میرزای شیرازی و پل معالی آباد
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان کوثر
  بلوار شاهد، میرزای شیرازی شرقی
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع امام حسن
  میرزای شیرازی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرزای شیرازی23 ندارد.
  neshan logo