info
عکس ایستگاه اتوبوس علم الهدی
category

ایستگاه اتوبوس علم الهدی محله مهدی آباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس علم الهدی

ایستگاه اتوبوس علم الهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله مهدی آباد یزد و بلوار آیت الله مدرس واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و هشت ایستگاه اتوبوس در محله مهدی آباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع رامین، رهام و همچنین پوشاک دلارام زنانه و بچه گانه یزد، سپنتا، تابلوسازی آنتیک Antik signmaker، پوشاک گلاویژ و مرکز خرید نگین یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس علم الهدی یزد

ایستگاه اتوبوس علم الهدی یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله مهدی آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار آیت الله مدرس قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس علم الهدی یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس علم الهدی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده علم الهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک هفت تیر
  آیت الله کاشانی، بین لاله و شهید حسینعلی گل 14
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه دانش
  بلوار آیت الله مدرس، امام رضا غربی، بلوار ریحانه الرسول، امین
 • ایستگاه اتوبوس کوچه 15
  منابع طبیعی، کمیل، بین کمیل 9 و گل 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس علم الهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس علم الهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس علم الهدی ندارد.
  neshan logo