info
عکس صرافی والا
category

صرافی والا محله دانشگاه تهران، تهران

درباره‌ی صرافی والا

صرافی والا (صرافی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان ولیعصر، بین خط ویژه و طالقانی واقع شده است. این مکان یکی از شش صرافی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان تهران، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز تجارت ایرانیان و همچنین سینما فلسطین، خدمات پس از فروش آواژنگ، کافه نخلستان، تعمیرگاه لپ تاپ افق و رستوران هندی مهاراجه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر صرافی‌های که در محدوده صرافی والا واقع شده‌اند:

 • صرافی والامی
  ولیعصر، بین مترو میدان ولیعصر و ملائی
 • صرافی دینارز
  (5.0)
  ولیعصر، بزرگمهر، بین برادران مظفر و فلسطین
 • صرافی مینو
  (5.0)
  ولیعصر، بین ریاض و گیلان
 • سکه و صرافی مینو
  (5.0)
  ولیعصر، نرسیده به ریاض
 • شرکت صرافی بانک شهر
  (3.5)
  ولیعصر، بین خط ویژه و بالاور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط دانیل (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ جمعه 10 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی صرافی والا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: جمعه 10 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد صرافی والا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه صرافی والا ندارد.
  neshan logo