info
عکس رستوران سنتی لمپا
category

رستوران سنتی لمپا یزد

درباره‌ی رستوران سنتی لمپا

رستوران سنتی لمپا (رستوران) در یزد و خیابان عاصی زاده ۸ واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و مرکز پینگ پنگ یزد و همچنین رستوران خان دوحد، پارکینگ خوان دوحد، اقامتگاه بومگردی گلکار، پارک باغچه ذهن و هتل سنتی خوان دوحد یزد قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران سنتی لمپا یزد

این رستوران در محله محله گازرگاه شهریزد به آدرس بلوار شهید عاصی زاده، عاصی زاده 8 قرار دارد.

در محله محله گازرگاه، رستوران سنتی لمپا یزد را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب به شمار آورد. رستوران‌های معروف دیگری مانند رستوران وزرا، غذای بیرون بر علی، رستوران سنتی سید، سفره خانه سنتی دیار کهن یزد و برنامه سال نو چینی-هتل رستوران والی یزد در اطراف این رستوران قرار دارند. کافی‌‌شاپ‌های که در نزدیکی رستوران سنتی لمپا یزد قرار دارند، از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های محله محله گازرگاه هستند.

چطور به رستوران سنتی لمپا یزد برویم؟

با استفاده از اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به رستوران سنتی لمپا یزد را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در آنجا سپری کنید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. شما می‌توانید راه‌های رسیدن به این رستوران با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران و مکان‌های دیگری در اطراف آن را نیز از طریق اپلیکیشن نشان ببینید.

رستوران سنتی لمپا یزد در نزدیکی ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیازی به نگرانی در مورد جای پارک یا ترافیک آن محله نیست. ایستگاه اتوبوس شاهزاده فاضل نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران سنتی لمپا یزد می‌باشد.

آدرس دقیق و اطلاعات این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. یادتان باشد اگر به رستوران سنتی لمپا یزد رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران سنتی لمپا واقع شده‌اند:

 • رستوران وزرا
  سلمان فارسی، میدان امیر چخماق
 • غذای بیرون بر علی
  سلمان فارسی، بین تفضلی و قدس
 • رستوران سنتی سید
  امام مهدی، بین کوی پارک شهر و مهدی 40
 • سفره خانه سنتی دیار کهن یزد
  (4.0)
  خیابان قیام، امام خمینی
 • برنامه سال نو چینی-هتل رستوران والی یزد
  (5.0)
  امام خمینی، قادری نسب، گزارگاه 16
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آزاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران سنتی لمپا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران سنتی لمپا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران سنتی لمپا ندارد.
  neshan logo