info
عکس ایستگاه اتوبوس خلیج فارس
category

ایستگاه اتوبوس خلیج فارس محله حکیمیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خلیج فارس

ایستگاه اتوبوس خلیج فارس (ایستگاه اتوبوس) در محله حکیمیه تهران و خیابان ساحل واقع شده است. این ایستگاه یکی از شصت و یک ایستگاه اتوبوس در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات پارس خزر، دبستان دخترانه متوسطه اول پانزده خرداد، نانوایی سنگکی، مسجد النبی (ص) و حسینیه نبی اکرم (ص) و فست فود آلفردو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خلیج فارس تهران

ایستگاه اتوبوس خلیج فارس تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله حکیمیه پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه شهید زین الدین، افق، ساحل بروید. ایستگاه اتوبوس خلیج فارس تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شبخیز را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خلیج فارس واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهروند
  خلعتبری، فجر، لاله، بین لاله پنجم و پورمختار
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  فجر، گلریز پنجم، گلریز
 • ایستگاه اتوبوس خرم
  بابائیان، فجر، گلریز دوم، شهید کلثومی (خرم)، بین پگاه سوم و پگاه دوم
 • ایستگاه اتوبوس پمپ بنزین
  خلعتبری، فجر، لاله، بین فروردین و رضوان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خلیج فارس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خلیج فارس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خلیج فارس ندارد.
  neshan logo