info
عکس تاکسی سرویس شبخیز
category

تاکسی سرویس شبخیز محله حکیمیه، تهران

تاکسی تلفنی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی سرویس شبخیز

تاکسی سرویس شبخیز (تاکسی تلفنی) در محله حکیمیه تهران و خیابان گلستان چهارم واقع شده است. این آژانس یکی از هفت تاکسی تلفنی در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه اتکا، سوپرمارکت گلستان، فروشگاه پوشاک ایرانیان، آموزشگاه خیاطی یاس سپید و نانوایی لواش قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس شبخیز واقع شده‌اند:

 • آژانس خودرو شکری
  بلوار شهید عبدالرضا، بین بهشت و معراج
 • تاکسی سلمان ساسانی
  لریجانی، شکوفه دوم، بین بوستان و پورمختار
 • آژانس رضوان
  بلوار شهید عبدالرضا، معراج
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس شبخیز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس شبخیز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس شبخیز ندارد.
  neshan logo