عکس ایستگاه اتوبوس دوم شرقی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس دوم شرقی (محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران)

ایستگاه اتوبوس
استان تهران تهران استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، مطهری

موقعیت ایستگاه اتوبوس دوم شرقی در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس دوم شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود حس خوب، داروخانه شبانه روزی ژابیز، قنادی نهال، نمایندگی مدیران خودرو و آزمایشگاه آریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم شرقی

ایستگاه اتوبوس دوم شرقی در شهر تهران، محله قنات کوثر - شهرک امید و خیابان مطهری قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه باقری، مطهری بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دوم شرقی عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دوم شرقی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، بزرگراه باقری، مطهری


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی (196 غربی)
 • ایستگاه اتوبوس نجاری
  بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، بین صالحی و یکصد و هشتم
 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی (196 غربی)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم شرقی ندارد.
  neshan logo