info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم شرقی
category

ایستگاه اتوبوس دوم شرقی محله قنات کوثر - شهرک امید، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم شرقی

ایستگاه اتوبوس دوم شرقی (ایستگاه اتوبوس) در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله قنات کوثر - شهرک امید تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فست فود حس خوب، آزمایشگاه آریا، نمایندگی مدیران خودرو، داروخانه شبانه روزی ژابیز و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم شرقی تهران

ایستگاه اتوبوس دوم شرقی تهران در شهر تهران، محله قنات کوثر - شهرک امید و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه باقری، مطهری، بین یکم و دوم بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دوم شرقی تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی صبا تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دوم شرقی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم شرقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فلکه سوم تهرانپارس تخلیه
  فلکه سجادیه (سوم تهرانپارس)، زفرقندی، نرسیده به طاهری 121
 • ایستگاه اتوبوس عادل
  بزرگراه باقری، زفرقندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم شرقی ندارد.
  neshan logo