info
عکس ایستگاه اتوبوس فرهنگ
category

ایستگاه اتوبوس فرهنگ محله کوی زهرا، شیراز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فرهنگ

ایستگاه اتوبوس فرهنگ (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی زهرا شیراز و بلوار الزهرا واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله کوی زهرا شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دفتر خدمات قضایی علی یادگاری، مجتمع مذهبی فرهنگی شاه زندو، دبستان بوستان، پوشاک رزلند و کفش و کافه سروش قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو فضیلت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ شیراز

ایستگاه اتوبوس فرهنگ شیراز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر شیراز است که در محله کوی زهرا قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار الزهرا قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف شیراز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فرهنگ شیراز عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو فضیلت در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس فرهنگ شیراز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فرهنگ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ورزشگاه نرجس
  بلوار رازی، بین بلوار دلاوران بسیج و نرجس
 • ایستگاه اتوبوس مدرس
  بلوار مدرس
 • ایستگاه اتوبوس فدک 11
  بلوار رازی، فدک، بین فدک 28 و 30
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فرهنگ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فرهنگ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فرهنگ ندارد.
  neshan logo