info
عکس ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳
category

ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳ محله کاووسیه، تهران

پلیس راهنمایی و رانندگی
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳

ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳ (پلیس راهنمایی و رانندگی) در محله کاووسیه تهران و میدان ونک واقع شده است. این مرکز یکی از چهار پلیس راهنمایی و رانندگی در محله کاووسیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید هاشمی نژاد، موزه علوم و فنون جمهوری اسلامی ایران و برج نگار و همچنین دارالترجمه رسمی ساترا، پاساژ ونک، میدان ونک، موسسه حقوقی آگاه ثبت و کافه کلانا قرار گرفته است.
سایر مراکز پلیس راهنمایی و رانندگی که در محدوده ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳ واقع شده‌اند:

 • راهنمایی و رانندگی
  بزرگراه شهید حقانی
 • راهور-سرکلانتر شمال
  بزرگراه شهید حقانی
 • پلیس راهنمایی و رانندگی
  (5.0)
  ملاصدرا، شیرازی
 • راهور-منطقه 3
  (5.0)
  بزرگراه شهید حقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Adventure (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی منطقه ۳ ندارد.
  neshan logo