info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کوثر محله قصر فیروزه 1، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر

ایستگاه اتوبوس کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر فیروزه 1 تهران و بلوار هجرت واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و هفت ایستگاه اتوبوس در محله قصر فیروزه 1 تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه کوثر ولایت، سالن چند منظوره تختی۲، سوپر مارکت، مطهری و بوستان ایثار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر تهران

ایستگاه اتوبوس کوثر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله قصر فیروزه ۱ پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت قرار دارد. ایستگاه اتوبوس کوثر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین شما می‌توانید تاکسی سرویس شهید مطهری را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کوثر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پشتیبانی
  بسیج، شهیدان سرباز، بلوار شهیدان ارتش
 • ایستگاه اتوبوس پدافند هوایی
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز
 • ایستگاه اتوبوس سازمان مهندسی
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • ایستگاه اتوبوس منابع انسانی
  بزرگراه بسیج، شهیدان سرباز، بلوار هجرت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر ندارد.
  neshan logo