عکس ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت (محله سر دوراه، یزد)

ایستگاه اتوبوس
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بلوار پاک نژاد، بین قمربنی هاشم و ریسمانیان

موقعیت ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت در محله سر دوراه یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت (ایستگاه اتوبوس) در محله سر دوراه یزد و بلوار پاک نژاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از هجده ایستگاه اتوبوس در محله سر دوراه یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار کاغذی و همچنین شیرینی فروشی شیرین، سالن چند منظوره وحدت، دبیرستان پسرانه شهید رمضانزاده (شاهد)، رستوران پردیس و فست فود پس من چی قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بلوار پاک نژاد، بین قمربنی هاشم و ریسمانیان


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فروشگاه کارمندان دولت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ترمینال دولت آباد
  بلوار دولت آباد، بین بلوار مطهری و شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فروشگاه کارمندان دولت ندارد.
  neshan logo