info
عکس ایستگاه اتوبوس پویا
category

ایستگاه اتوبوس پویا محله خیرآباد، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پویا

ایستگاه اتوبوس پویا (ایستگاه اتوبوس) در محله خیرآباد یزد و خیابان معراج(کارتن سازی) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله خیرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آکواریوم پردیس، ابزار صفائی نمایندگی رسمی رونیکس و کنزاکس ، سوپر میوه زیتون، تعویض روغنی سیاه و سفید و املاک شفیع حسینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پویا یزد

در شهر یزد، محله خیرآباد ، ایستگاه اتوبوس پویا یزد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین جوکار 25 و معراج 27 بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پویا یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی علی محمد واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پویا یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پویا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه 49
  آزادگان، معراج(کارتن سازی)، بین 45 و 47
 • ایستگاه اتوبوس کوچه آبشار
  خیرآباد
 • ایستگاه اتوبوس گاز پرسی
  بلوار آزادشهر، بین قائم مقام فراهانی و بن بست 54
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پویا ندارد.
  neshan logo