info
عکس سوپر مارکت امیران
category

سوپر مارکت امیران محله شهرک دریا، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت امیران

سوپر مارکت امیران (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک دریا تهران و بلوار خزر واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الغدیر، بازار میوه و تره بار شهرک دریا، بوستان شهرک دریا، داروخانه دکتر صفی الدین و مجموعه ورزشی شهرک دریا قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت امیران واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت ابی
  چهل متری عبیدی، بین بهشتی و میر انوری
 • سوپرمارکت ارسلان
  شاهد، دستغیب، مهر نور
 • سوپرمارکت مهدی
  چهل متری عبیدی، بین بهشتی و میر انوری
 • سوپر مارکت جهان
  بزرگراه متوسلیان (فتح)، سامانی پور، البرز اول
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت امیران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت امیران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت امیران ندارد.
  neshan logo