info
عکس مسجد حجت ابن الحسن (ع)
category

مسجد حجت ابن الحسن (ع) محله فیروز آبادی، ری

درباره‌ی مسجد حجت ابن الحسن (ع)

مسجد حجت ابن الحسن (ع) (مسجد) در محله فیروز آبادی ری و خیابان باقری واقع شده است. این مکان یکی از هفت مسجد در محله فیروز آبادی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی قهوه ماتینا، لوازم خانگی محمودی، نانوایی بربری، دفتر مرکز فروش ایرانیت خاتم و سوپر مارکت برادران محمدی قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد مسجد حجت ابن الحسن (ع)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ماهورر.mahoor
  سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1403

  یکی از مساجد قدیمی و پر ازدهام شاه عبد العظبم است بسیاری از شهدا دفاع مقدس و بزرگ مردان و کهنه سواران در این مسجد رفت و امد و در نهایت مراسملتدمذهبی و ختم و درگذشتگان در این مکان بوده است.چه کسانی که در این مسجد پیشانی به خلک زدن و سجده شکر کردن و رفتن.یاد همگی بخیر روح همگی شاد

  1

سایر مسجدهای که در محدوده مسجد حجت ابن الحسن (ع) واقع شده‌اند:

 • مسجد موسی ابن جعفر
  کمیل، خرم دره، محمودی، بین عباسی و بوستان چهاردهم
 • الهادی
  فدائیان اسلام، سترگ
 • حسینیه علی اصغر
  کمیل، خرم دره، بین گلستان و داسار
 • مسجد الهادی(ع)
  معصومی
 • مسجد صاحب الزمان
  قم، صاحب الزمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد حجت ابن الحسن (ع) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد حجت ابن الحسن (ع) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد حجت ابن الحسن (ع) ندارد.
  neshan logo