info
عکس ایستگاه اتوبوس شهد گل 3
category

ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 محله انتقال خون، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهد گل 3

ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 (ایستگاه اتوبوس) در محله انتقال خون یزد و خیابان کمیل واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله انتقال خون یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کابینت احمدرضا و همچنین مسجد ائمه بقیع، فروشگاه ابزار میلاد، نانوایی لواش، پوشاک ارغوان و لبنیات محلی کمیل قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 یزد

ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله انتقال خون پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در منابع طبیعی، کمیل، بین گل 3 و 5 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید اتومبیل کرایه صفائیه یزد را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهد گل 3 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوچه فجر 25
  بلوار شهید دشتی، شهید مدنی، عباسیه، بین شاهد و ابریشم
 • ایستگاه اتوبوس بانک تجارت
  بلوار شهید دشتی، بین دشتی 19 و 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهد گل 3 ندارد.
  neshan logo