info
عکس تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل
category

تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل محله دانشجو، مشهد

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل

تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در محله دانشجو مشهد و بلوار دانش آموز واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه رایانه و لوازم جانبی در محله دانشجو مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد امام علی ابن ابیطالب، داروخانه حضرت رسول (ص)، آزمایشگاه تشخیص طبی ارسلان، نمایندگی بیمه نوین (طلوع 2603) و محضر ازدواج خیرجو قرار گرفته است.

درباره فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد

فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد در شهر مشهد، محله دانشجو و قرار دارد. فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله دانشجو به شمار می‌رود. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند محصولات فرهنگی و لوازم جانبی گیشه ، لمون کامپیوتر و فروشگاه و تعمیرات کامپیوتر و موبایل کیان در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فرهنگ 16 قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد نیز ایستگاه مترو سید رضی است. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل واقع شده‌اند:

 • محصولات فرهنگی و لوازم جانبی گیشه
  بلوار سید رضی، بین سید رضی 19 و 21
 • لمون کامپیوتر
  بلوار معلم، معلم 41
 • فروشگاه و تعمیرات کامپیوتر و موبایل کیان
  بلوار معلم، سید رضی 28
 • کامپیوتر تاپ
  (5.0)
  بلوار دانش آموز، دانش آموز 33
 • هشتگ کامپیوتر
  (5.0)
  بلوار دانشجو، بین دانشجو 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط میم توکل (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعمیرات و خدمات کامپیوتر و لپ تاپ و گوشی موبایل ندارد.
  neshan logo