info
عکس ایستگاه اتوبوس حضرت قائم
category

ایستگاه اتوبوس حضرت قائم اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حضرت قائم

ایستگاه اتوبوس حضرت قائم (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امام سجاد واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان جراحی محدود کاملیا و پاساژ سپهسالار و همچنین دفتر وکالت حامد امیری وکیل پایه یک دادگستری، رستوران روشا، آزمایشگاه شفا، فروشگاه ایساکو اکبریان و داروخانه دکتر نوشین حیدری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حضرت قائم اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس حضرت قائم اصفهان، شهر اصفهان، محله بدر است. این ایستگاه اتوبوس در امام سجاد، تقاطع حضرت قائم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس حضرت قائم اصفهان عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اصفهان بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس حضرت قائم اصفهان مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حضرت قائم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بوستان ایثارگران
  آبشار اول، بین شهرز و رضوان
 • ایستگاه اتوبوس تخت فولاد
  سعادت آباد (آزادگان)، میدان بسیج
 • ایستگاه اتوبوس چهار راه آبشار
  آبشار اول، امام سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حضرت قائم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حضرت قائم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حضرت قائم ندارد.
  neshan logo