info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی
category

ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی

ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی، سرویس تخصصی روغن وگیربکس اتوماتیک و کارواش پرسپولیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر یزد، ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد است که در محله پاسداران قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار شهید قندی بروید. ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف یزد می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شهید قندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نشاط
  بلوار پاسداران، بین بلوار ارتش و پاسداران 74
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بین میدان شهید الله دادی و میدان سفیر امید
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مکانیک خاک
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 24 و 26
 • ایستگاه اتوبوس اورژانس صدوقی
  بلوار شهید قندی، بین نیلوفر 1 و دکتر مجیبیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی ندارد.
  neshan logo