info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی
category

ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی (محله پاسداران، یزد)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی

ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنجاه و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس میرایی 7، سرویس تخصصی روغن وگیربکس اتوماتیک و کارواش پرسپولیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد، شهر یزد، محله پاسداران است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید قندی، بین معراج 13 و 19 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک شهید قندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه نشاط
  بلوار پاسداران، بین بلوار ارتش و 74
 • ایستگاه اتوبوس پروین اعتصامی
  بلوار شهید حاج محمدعلی سامعی، بین میدان شهید اله دادای و میدان سفیر امید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی ندارد.
  neshan logo