info
عکس ایستگاه اتوبوس میرایی 7
category

ایستگاه اتوبوس میرایی 7 محله پاسداران، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرایی 7

ایستگاه اتوبوس میرایی 7 (ایستگاه اتوبوس) در محله پاسداران یزد و بلوار شهید قندی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و پنج ایستگاه اتوبوس در محله پاسداران یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت مشاوران فراگیتی، ایستگاه اتوبوس پارک شهید قندی و کارواش پرسپولیس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد، شهر یزد، محله پاسداران است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید قندی می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از یزد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی سفیر واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرایی 7 یزد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرایی 7 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس قربانی
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 12 و خیابان ایثار
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مسکونی آفتاب
  بلوار شهید قندی، نرسیده به میدان شهید الله دادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرایی 7 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرایی 7 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرایی 7 ندارد.
  neshan logo