info
عکس فروشگاه امید
category

فروشگاه امید محله چهارچشمه، مشهد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه امید

فروشگاه امید (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله چهارچشمه مشهد و بلوار پیروزی، پیروزی 32، سرافرازان 5 واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهل و چهار سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله چهارچشمه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد صاحب زمان (عج)، مدرسه شاهد دخترانه تحقیقی، نانوایی کوثر، لوستر پاسارگاد و آموزشگاه فوق تخصصی استاد علی ذریه حبیب تبريزی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده فروشگاه امید واقع شده‌اند:

 • مارکت آریسا
  بلوار پیروزی، پیروزی 26، فرقانی 6
 • نوین مارکت
  بلوار هنرستان، هنرستان 40، بین هنرستان 36/3 و 36/7
 • سوپر قائم
  بلوار شهید صارمی، صارمی 22
 • هایپر مارکت باباخان
  بلوار سرافرازان، بلوار پایداری
 • سوپر یاس
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سربازصفرقاسم سلیمانی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه امید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه امید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه امید ندارد.
  neshan logo