info
عکس ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن
category

ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن محله راه آهن، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن

ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن (ایستگاه اتوبوس) در محله راه آهن مشهد و خیابان پارکینگ راه آهن واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله راه آهن مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند زایشگاه و بیمارستان ام البنین و باغ موزه راه آهن خراسان و همچنین رستوران عابدین زاده، هتل دیپلمات مشهد، نمازخانه ایستگاه راه آهن مشهد، فست فود عابدین زاده و ایستگاه اتوبوس میدان راه آهن قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو راه آهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن مشهد

ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن مشهد در شهر مشهد، محله راه آهن و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید کامیاب، پارکینگ راه آهن واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو راه آهن است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شیرین گشت فرهاد قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  قاسم
  یکشنبه 06 اسفند ماه 1402

  واقعاً عالی. اگر نبود تاکسی‌ها پوست می‌کندند.

  2

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پایانه راه آهن واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ابوذر 17
  بلوار رسالت، شهید ابراهیمی، بین شهید ابراهیمی 25 و 27
 • ایستگاه اتوبوس مسلم 16
  بلوار مسلم جنوبی، بین شهید ابراهیمی و مسلم 16
 • ایستگاه اتوبوس ابوذر 33
  بلوار مسلم جنوبی، شهید ابراهیمی، بین شهید ابراهیمی 39 و 41
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 6
  بلوار شهید کامیاب، بعد از زیرگذر شهید گمنام
 • ایستگاه اتوبوس شهید کامیاب 46
  بلوار شهید کامیاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پایانه راه آهن ندارد.
  neshan logo