info
عکس موبایل مسعود
category

موبایل مسعود اصفهان

فروشگاه و خدمات موبایل
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موبایل مسعود

موبایل مسعود (فروشگاه و خدمات موبایل) در اصفهان و خیابان مهتاب (3) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه نور(شهرک کوثر) و همچنین کافه آکواریوم لاورلند، مرکز تعمیرات موبایل ثامن، نان تافتون، نان فانتزی و ایستگاه مترو قدس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو قدس، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه موبایل مسعود اصفهان

آدرس فروشگاه موبایل مسعود اصفهان، شهر اصفهان، محله شهرک قدس و است. شماره تلفن این فروشگاه 09136032812 است که هر اطلاعاتی در مورد این مکان بخواهید می‌توانید از طریق آن به دست بیاورید. فروشگاه موبایل مسعود اصفهان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک قدس به حساب می‌آید. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به موبایل مارشال(بنائی)، موبایل محسن و آقای موبایل اشاره کرد.

چطور به فروشگاه موبایل مسعود اصفهان برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه موبایل مسعود اصفهان را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بوستان قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه موبایل مسعود اصفهان ایستگاه مترو قدس نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه موبایل مسعود اصفهان زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه موبایل مسعود اصفهان را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های موبایل و ارائه‌دهنده خدمات تلفن همراه که در محدوده موبایل مسعود واقع شده‌اند:

 • موبایل مارشال(بنائی)
  شهدای عاشق آباد، بین حیدریان و رحمان ذوالفقاری
 • موبایل محسن
  شهدای عاشق آباد، فدک (12)
 • آقای موبایل
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • گالری موبایل رایتا
  (5.0)
  سلمان فارسی، بین مهتاب و رز
 • موبایل حمید
  (5.0)
  بزرگراه امام خمینی، شهدای عاشق آباد، کوثر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط nafas80 (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موبایل مسعود اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موبایل مسعود در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موبایل مسعود ندارد.
  neshan logo