info
عکس ایستگاه اتوبوس بدر
category

ایستگاه اتوبوس بدر محله عبدل آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بدر

ایستگاه اتوبوس بدر (ایستگاه اتوبوس) در محله عبدل آباد تهران و بلوار شکوفه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله عبدل آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه عبدل آباد و همچنین دوخت پرده ادریس، درمانگاه تخصصی شبانه روزی هاشم نژاد، طباخی آذربایجان، پست بانک کد ۰۲۶۹ و سفره خانه هزار و یک شب قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بدر تهران

ایستگاه اتوبوس بدر تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله عبدل آباد پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شکوفه، بین بدر و زنهاری قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بدر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین آژانس بهار را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بدر تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بدر

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 03 شهریور ماه 1401

  خط پایانه ۱۷شهریور به نازی آباد غیر فعال شده است


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بدر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد
  بلوار شقایق، شهید زلفی، بین مومن زاده و علی نژاد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بزرگراه چراغی، بین مکتب العباس و گل آذین
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری میدان انقلاب
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بدر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بدر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بدر ندارد.
  neshan logo