info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه
category

ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه

ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و خیابان لقمان جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی آموزشگاه زبان آتی ساز، مسجد امام زمان(عج)، رستوران میلاد، سوپر میوه بابازاده و خودپرداز بانک سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تهران، شهر تهران، محله شکوفه است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شقایق، لقمان جنوبی، بین رازی و دوازدهم واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس حاج علی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرک شکوفه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  بلوار شکوفه، بلوار مطهری جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس شهید کاظمی
  بزرگراه کاظمی
 • ایستگاه اتوبوس نوبهار
  بلوار شکوفه، بین نوید و سعادتی
 • ایستگاه اتوبوس ورزش
  بلوار شکوفه، بعد از سبلان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرک شکوفه ندارد.
  neshan logo