info
عکس ایستگاه اتوبوس نوبهار
category

ایستگاه اتوبوس نوبهار محله شکوفه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نوبهار

ایستگاه اتوبوس نوبهار (ایستگاه اتوبوس) در محله شکوفه تهران و بلوار شکوفه واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله شکوفه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه عبدل آباد و همچنین شرکت بهشت یار، سقف کاذب سینا، درمانگاه تخصصی شبانه روزی هاشم نژاد، پست بانک کد ۰۲۶۹ و خدمات کامپیوتری و کنسولی گیک هوس geek house قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران

ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شکوفه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شکوفه، بین نوید و سعادتی می‌باشد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو عبدل آباد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی رها قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس نوبهار تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نوبهار واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه شاهد
  بزرگراه چراغی، بین مکتب العباس و گل آذین
 • ایستگاه اتوبوس ابوریحان
  بلوار شکوفه، شهید زلفی، بین واشقانی فراهانی و یازدهم
 • ایستگاه اتوبوس پایانه شهید سروری فیاض دبخش
  بزرگراه چراغی، مکتب العباس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نوبهار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نوبهار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نوبهار ندارد.
  neshan logo