info
عکس سوپری
category

سوپری محله ادبجو، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپری

سوپری (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله ادبجو اراک و میدان البرز واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله ادبجو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری پارس و همچنین پیک موتوری پرواز، پمپ بنزین، دیسک و صفحه کلاچ ابتکار، نانوایی بربری و مقبره آقا نورالدین عراقی قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپری واقع شده‌اند:

 • سوپر هویار
  بلوار شهید شیرودی، افتخار
 • لبنیات و موادغذایی هاشمی
  آزادی، بین میدان ارگ و ماشی
 • سوپر مارکت سورنا
  جواد الائمه، فردوسی، بین آیت الله سعیدی و بعثت
 • سوپر مارکت فربد
  بلوار شهید شیرودی، خرم، بین خرم 1 و اسماعیل نژاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپری ندارد.
  neshan logo