info
عکس سوپر غلامیان
category

سوپر غلامیان محله بازار، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر غلامیان

سوپر غلامیان (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله بازار اراک و خیابان راسته بازار سرپوشیده واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله بازار اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین بازار تاریخی اراک، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، مسجد آقا ضیاء، چهار سوق و شیرینی شیده قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر غلامیان واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت مانی
  خیابان شهید بهشتی، حاج آقا شمس
 • سوپر مارکت شب زده
  بلوار امام خمینی، نرسیده به حمزه
 • سوپرمارکت اسد ملکی
  بلوار آیت الله غفاری، قرنی، الیاس محمدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر غلامیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر غلامیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر غلامیان ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، بلوار امام خمینی، راسته بازار سرپوشیده، بین گذر سپهداری و گذر آقا ضیاء الدین
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo